Akcja Podkarpackie Dzieciom

Podkarpackie Dzieciom

 

 

Image

 

Podkarpackie Dzieciom ma lokalny charakter. To siła i ogromna zaleta tej inicjatywy. Zbieramy pieniądze dla nas samych – społeczności, którą tworzymy. Ta zbiórka jest niezwykle cenna.

 

Podkarpackie Dzieciom, to troska i opieka o sąsiadów, współpracowników, kolegów ze szkoły, studiów. To nie tylko abstrakcyjna idea - to rzeczywisty wpływ na codzienne losy ludzi, którym chcemy pomóc sercem i działaniem.

 

Czy mamy siłę przebicia? Oczywiście! Naszą siłą jest jedność. Wspólnie potrafimy zdziałać rzeczy niezwykłe! Z dumą mówimy, że tu, na Podkarpaciu bije serce tradycyjnych wartości, dla których rodzina, jej szczęście i dobrobyt, to cel sam w sobie. Niejednokrotnie udowodniliśmy nasz ogromny potencjał mobilizacyjny, naszą zdolność do działania w imię wspólnego dobra. Solidarność, która płynie między nami, jest potężnym źródłem pozytywnej energii, która napędza nas do działania

 

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w zbiórce Podkarpackie Dzieciom, bo wspólnie możemy sprawić, że najmłodsi mieszkańcy naszego regionu, znajdujący się dzisiaj w trudnej sytuacji zdrowotnej otrzymają pomoc, której potrzebują i na którą zasługują. Pomoc, to jeden z najpiękniejszych powodów do satysfakcji.

 

Odwiedź nasz profil na Facebooku i Instagramie oraz kanał na YouTube, aby być na bieżąco z naszymi działaniami i pomóc nam dotrzeć do serc tych, którzy utożsamiają się z naszymi wartościami.

 

 

Back to top