Akcja Podkarpackie Dzieciom

Podkarpackie Dzieciom

 

 

Image

 

Wszyscy na start - zaczynamy!

Sportowy strój gotowy? Akcja Podkarpackie Dzieciom przyspiesza. Dołącz do wyzwania, daj z siebie wszystko i jak w prawdziwej drużynie podawaj do kolegów - wyzwól energię, nakręć entuzjazm i rozszerz zasięg. Razem wygramy!

Wybierz aktywność

Bieg, marsz, spacer, nordic walking, a może orbitrek, rower, rolki lub pływanie? Bez znaczenia czy na świeżym powietrzu czy w siłowni. Istotny jest dystans – 2 km – i monitorowanie aktywności w aplikacji sportowej.

Rzuć nominację

Cel osiągnięty? Zrzut ekranu z wykonaną aktywnością opublikuj na swoim profilu w mediach społecznościowych. Nominuj 5 osób, które ruszą dalej ze sztafetą wsparcia! Dodaj hashtag #SztafetazISKIERKA – pokaż innym, że jesteś częścią drużyny!

Strzał w dziesiątkę

Każdy uczestnik wyzwania zobowiązuje się przelać minimum 10 zł na konto zbiórki. Wpłacamy na stronie www.podkarpackiedzieciom.pl. Twój wkład może dokonać prawdziwych cudów. Mobilny sprzęt ultrasonograficzny, na który zbieramy, pomoże lekarzom w diagnozowaniu i leczeniu młodych pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie.

Challenge #SztafetazISKIERKA, to nasz sprint do celu! Rzucaj wyzwanie, bij rekordy wsparcia i inspiruj innych do pomocy!

Rozpocznij challenge bez nominacji

Skopiuj poniższą treść i wystartuj z nominacją. Pamiętaj, że dzięki @ możesz oznaczyć osoby, a także nasz profil na Facebooku – Podkarpackie Dzieciom – zostań naszym bohaterem. Kibicujemy z całego serca.

 

Dziękuję za nominację @oznacz osobę, która Cię wyznaczyła

Znajomi,
Rozpoczynamy akcję #SztafetazISKIERKA, dzięki której wspieramy zbiórkę @PodkarpackieDzieciom

NOMINUJĘ:

@oznacz osobę
@oznacz osobę
@oznacz osobę
@oznacz osobę
@oznacz osobę

Zapraszam wyżej wymienione osoby do uczestnictwa w wyzwaniu 😊 Zasady challengu:
1. Każda osoba nominowana do #sztafetazISKIERKA nominuje minimum 5 osób.
2. Pokonujemy dystans minimum 2 km, wybierz np.: bieg, marsz, spacer, nordic walking, orbitrek, rower, rolki, pływanie, gry zespołowe (siłownia wchodzi w grę) i monitorujemy aktywność w aplikacji sportowej.
3. Zrzut ekranu z pokonanym dystansem udostępniamy na swoim profilu na Facebooku.
4. Wpłacamy minimum 10 złotych przez stronę www.podkarpackiedzieciom.pl
5. Każdy uczestnik #sztafetazISKIERKA do publikowanego zrzutu ekranu z aplikacji sportowej dołącza treść tego posta, nominując nowe osoby.

Zbieramy na zakup mobilnego ultrasonografu dla lepszej diagnostyki i leczenia dzieci walczących z rakiem w Klinicznym Szpitalu nr 2 w Rzeszowie.

Niewielki wkład, ogromne znaczenie! Jesteśmy drużyną.

#SztafetazISKIERKA #PodkarpackieDzieciom #pomoc #sport #aktywnosc #zdrowie

 

 

Back to top