Podkarpackie dzieciom

  Rok 2020 jest bardzo trudny dla nas wszystkich. W ostatnim czasie przyszło nam się zmierzyć z wieloma trudnościami. Są takie sytuacje, które jednak nie poczekają. Jedną z nich jest choroba dziecka, która dotyka całą rodzinę. Dziecko, rodzeństwo, a także rodzice stają przed sytuacją, która wystawia ich na wielką próbę. Dlatego oczywistym stał się fakt kontynuacji wydarzenia jakim jest Podkarpacki Charytatywny Bal Samorządowy, w tym roku co prawda w zmienionej formie, ale pomoc musi nadal trwać!

  Akcja w tym roku przenosi się do internetu - działamy globalnie wierząc, że dobro nie zna granic, a także uda nam się pomóc chorym dzieciakom z Oddziału Onkohematologii Dziecięcej ze Szpitala Klinicznego numer 2 w Rzeszowie. Akcja Podkarpackie Dzieciom ma na celu zebrać pieniądze potrzebne na remont pracowni USG, gdzie mali pacjenci poddawani są badaniom. Choroba dla dziecka jest czasem, w którym musi się zmierzyć się z wieloma trudnościami, bólem i strachem. Od dawna wiadomo, że miłe i przyjemne otoczenie ma ogromny wpływa zarówno na psychikę dziecka, a także na przebieg choroby. Dlatego tak bardzo zależy nam na tym, aby choć trochę odczarować ten czas. Zmienić to, na co mamy wpływ.

  Dzieciaki z oddziału Onkohematologii zainicjowały challenge online polegający na czytaniu bajki o Janku Wędrowniczku. Z ogromną radością zachęcamy do uczestnictwa w tym wyzwaniu! Form pomocy jest naprawdę wiele. Możesz dokonać wpłaty na naszej stronie internetowej, Twoja firma lub organizacja może wziąć udział w challengu.

  Podkarpackie Dzieciom to szereg inicjatyw, o których piszemy tutaj, naszej stronie internetowej oraz na profilach na Facebooku i Instagramie. Warto śledzić oba konta, a także udostępniać nasze wpisy, aby dotarły do większej liczby odbiorców. Z góry dziękujemy również za wysyłanie znajomym zaproszeń do polubienia profili Podkarpackie Dzieciom.

  Dołącz do nas i zostań NASZYM BOHATEREM!

  Strona startowa                                                                                                         Regulamin      Kontakt

  Please publish modules in offcanvas position.