Jak to działa?

  Podkarpackie Dzieciom – Zostań Naszym Bohaterem, to V edycja zbiórki charytatywnej, która dotychczas zawsze była częścią Podkarpackiego Samorządowego Balu Charytatywnego. W tym roku, w którym przyszło zmierzyć się nam z pandemią, postanowiliśmy działać online. Mimo wszystkich trudności i ograniczeń postawiliśmy sobie za cel osiągnąć kolejny sukces. A ten sukces jest mierzony ilością najszczerszych i najpiękniejszych, dziecięcych uśmiechów z oddziału Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie!

  Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych pod przewodnictwem Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla wraz z Fundacją Iskierka po raz piąty organizuje akcję pomocy dla chorych dzieci. W tym roku celem jest zebranie środków na remont i doposażenie kolejnych pracowni USG w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie, tak aby przyjazna atmosfera i wesołe animacje na ścianach umiliły dzieciom trudny czas pobytu na oddziale.

  Podkarpackie Dzieciom to szereg pięknych inicjatyw, ale także ludzi, instytucji i firm, które ponownie stają u naszego boku wspierając nas zarówno finansowo, jak również materialnie, ofiarując nam cenne przedmioty, które przeznaczyliśmy na licytację. Wpłacone pieniądze zasilą konto Fundacji i pomogą w zebraniu wymaganej na remont kwoty.

  Liczymy, że przyłączą się Państwo do naszej akcji. A jak można pomóc?

  - Dokonaj wpłaty poprzez stronę podkarpackiedzieciom.pl – wykorzystaj opcję przelewu internetowego oraz tradycyjnego.

  - Obserwuj nasz fanpage na Facebooku i profil na Instagramie – znajdź mnóstwo okazji do pomocy.

  - Komentuj i udostępniaj nasze posty w mediach społecznościowych – pomóż dotrzeć z informacją do Twojej rodziny i znajomych - ludzi o wielkich sercach.

  - Weź udział w internetowym wyzwaniu na czytanie bajki – namów szefów swojej firmy.

  Jeszcze słowo na koniec. Każda pomoc ma znaczenie, bo to sprawia, że jesteśmy o krok dalej niż przed chwilą. Dziękujemy za Twoje zaangażowanie!

  Strona startowa                                                                                                         Regulamin      Kontakt

  Please publish modules in offcanvas position.