Na co zbieramy?

  Dochód z aktualnie prowadzonej akcji zostanie przeznaczony na remont dwóch pracowni USG w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

  Pomoc to takie małe-wielkie słowo. W momencie wypowiadania nie znaczy wiele, ale w momencie, gdy przeradza się w działanie jest czymś niezwykłym, a wręcz magicznym! Skupia na sobie zainteresowanie, sprawia że niemożliwe staje się możliwe!

  Rok temu, gdy zakładaliśmy zebranie 360 tyz zł. było to wręcz abstrakcyjne. Przyznajemy szczerze, że sami baliśmy się wypowiadać na głos tę kwotę. Cel jakim było kupienie nowoczesnego aparatu USG był naszym wielkim marzeniem.

   

  Zobacz film z podsumowania IV edycji zbiórki

   

  W momencie uruchomienia całej machiny przygotowania IV Podkarpackiego Samorządowego Balu Charytatywnego dzień po dniu na konto Fundacji Iskierka wpływały kolejne wpłaty. Ilość osób, firm i instytucji, które wsparły nas w osiągnieciu tego celu naprawdę nas zaskoczyła! Wielkość tego zaangażowania sprawiła, że 15 grudnia 2020 roku oficjalnie udało nam się przekazać zakupiony aparat USG dla Szpitala Klinicznego nr 2 w Rzeszowie.

   

  Zobacz film z przekazania sprzętu

   

  Dopełnieniem IV Podkarpackiego Samorządowego Balu Charytatywnego, jest obecna edycja tego wydarzenia. Mimo iż przenosi się do internetu cel ponownie stawiamy sobie wysoko. Tym razem będzie to remont dwóch pracowni USG, gdzie badaniom poddawani są mali pacjenci oddziału onkohematologii dziecięcej. Zależy nam, aby te sale przeszły gruntowny remont i modernizację, tak aby do minimum zminimalizować strach i dyskomfort dzieci, które są poddawane badaniom. Sam proces choroby i pobyt w szpitalu jest dla dziecka niesamowitym stresem i obciążeniem.

  W tym momencie po raz kolejny od nas dorosłych zależy powodzenie tej akcji. Ponownie musimy zebrać siły, aby pomóc tym najmniejszym! Dlatego wszystkich razem i każdego z osobna zapraszamy do pomocy i udziału w akcji! Razem możemy więcej! 

  Chcesz pomóc indywidualnie, kliknij tutaj. Jesteś szefem firmy lub pracownikiem, której zarząd lub dyrektor, to ludzie o wielkich sercach, skorzystaj z linku tutaj.

  Please publish modules in offcanvas position.